Renklerden Şekillere Dokunan Halı

Hakkımızda

Altınser Halı 2001 yılında Gaziantep’te Altınser ailesi tarafından kurulan tek mekikli tezgahlar ile üretime başlayıp, gün geçtikçe dokuma sistemini yenileyen ve şu an en son teknoloji ile halı üretimine devam eden Dünya standartlarında bir kuruluştur. 2001 yıllarda günde 9080 m² üretim kapasitesiyle çalışan Altınser Halı, günümüzde son teknoloji tezgahlarla yılda 3.000.000m² halı üretim kapasitesine ulaşmıştır.Şu anda dünyanın 12 ülkeye ihracat yapmakta ve yurtiçinde 12 ana bayii olmak üzere, Ortalama 1100 tali bayisine hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Ülkemizin uzun vadeli hedeflerine uyumlu hedef ve stratejilerle, devletine ve bölge kalkınmasına katkıda bulunmayı, halkına istihdam sağlamayı, Hakkaniyetli bir şekilde ürettiği kaliteli ve her yıl artan ürün yelpazesiyle, tüketicisini buluşturmayı Liyakat göstermek.

Vizyonumuz

Tüm tedarikçilerinin güvenle seçtiği makine halısı üreticisi olarak, Türkiye'de örnek alınan, Sektörde saygın bir firma olmaktır.

Kurumsal

Altınser Halı 2001 yılında Gaziantep’te Altınser ailesi tarafından kurulan tek mekikli tezgahlar ile üretime başlayıp, gün geçtikçe dokuma sistemini yenileyen ve şu an en son teknoloji ile halı üretimine devam eden Dünya standartlarında bir kuruluştur

İletişim

©Copyright 2018 All Rights Reserved