Renklerden Şekillere Dokunan Halı

Altınser Halı olarak edindiğimiz ilkelerden biri de değerli müşterilerimizin yenilik ve değişim arayışında olması nedeniyle, halı kavramını eşsiz doku, desen ve renklerden oluşan tasarım seçenekleriyle her gün değiştirmektedir.

Altınser Halı 2001 yılında Gaziantep’te Altınser ailesi tarafından kurulan tek mekikli tezgahlar ile üretime başlayıp, gün geçtikçe dokuma sistemini yenileyen ve şu an en son teknoloji ile halı üretimine devam eden Dünya standartlarında bir kuruluştur. 2001 yıllarda günde 9080 m² üretim kapasitesiyle çalışan Altınser Halı, günümüzde son teknoloji tezgahlarla yılda 3.000.000m² halı üretim kapasitesine ulaşmıştır.Şu anda dünyanın 12 ülkeye ihracat yapmakta ve yurtiçinde 12 ana bayii olmak üzere, Ortalama 1100 tali bayisine hizmet vermektedir.

DEVAMINI GÖR

Kurumsal

Altınser Halı 2001 yılında Gaziantep’te Altınser ailesi tarafından kurulan tek mekikli tezgahlar ile üretime başlayıp, gün geçtikçe dokuma sistemini yenileyen ve şu an en son teknoloji ile halı üretimine devam eden Dünya standartlarında bir kuruluştur

İletişim

©Copyright 2018 All Rights Reserved